Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Boranta
-
-Bogusława n/ż
-
-Bronisza
-
-Rubież
-
-Naramowice
-
-Os. Łokietka
-
-Kupały
-
-Łużycka n/ż
-
-Stoińskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Os. Śmiałego n/ż
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Os. Marysieńki
-
-Wiedeńska
-
-Mateckiego
-
1'Łęgowskiego n/ż
-
2'Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
3'Szarych Szeregów I n/ż
-
4'Szarych Szeregów
-
5'Białczańska
-
6'Synów Pułku n/ż
-
7'Sucholeska n/ż
-
8'Strzeszyn PKM
-
10'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
11'Stary Strzeszyn
Arbeitstage
3 | - |
4 | 55 |
5 | 22 42 |
6 | 14 44 |
7 | 15 46 |
8 | 18 48 |
9 | 17 46 |
10 | 16 49 |
11 | 19 49 |
12 | 21 51 |
13 | 21 48 |
14 | 14 46 |
15 | 16 46 |
16 | 16 46 |
17 | 16 46 |
18 | 13 49 |
19 | 24 54 |
20 | 26 53 |
21 | 23 53 |
22 | 23 53 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 14 44 |
6 | 13 39 |
7 | 09 39 |
8 | 09 39 |
9 | 11 41 |
10 | 12 43 |
11 | 13 43 |
12 | 13 43 |
13 | 13 43 |
14 | 13 43 |
15 | 13 43 |
16 | 13 43 |
17 | 13 43 |
18 | 12 41 |
19 | 11 41 |
20 | 11 41 |
21 | 11 41 |
22 | 16 51 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 39 |
7 | 09 39 |
8 | 09 39 |
9 | 11 41 |
10 | 12 43 |
11 | 13 43 |
12 | 13 43 |
13 | 13 43 |
14 | 13 43 |
15 | 13 43 |
16 | 13 43 |
17 | 13 43 |
18 | 12 41 |
19 | 11 41 |
20 | 11 41 |
21 | 11 41 |
22 | 16 51 |
23 | - |
0 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek