Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
2'Wielkopolska
-
4'Armii Poznań
-
5'Żniwna
-
6'Pasieka
-
7'Kmieca
-
9'Przełajowa
-
10'Wilczak
-
12'Serbska
-
13'Włodarska
-
14'Lechicka/Naramowicka
-
15'Naramowice
-
16'Os. Łokietka
-
17'Jasna Rola
-
19'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 26W 33 45 58 |
5 | 11 26 41 50 55 |
6 | 10 17 25 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 55 |
9 | 05 15 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 01 10 17 25 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 25 35 45 55 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 27 45 |
5 | 04 25 45 |
6 | 05 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 38W 58 |
6 | 23 53 |
7 | 23 53 |
8 | 23 53 |
9 | 23 53 |
10 | 23 44 |
11 | 04 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Żegrze, Rondo Starołęka, Tr augutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska