Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
2'Armii Poznań
-
3'Żniwna
-
4'Pasieka
-
5'Kmieca
-
7'Przełajowa
-
8'Wilczak
-
10'Serbska
-
11'Włodarska
-
12'Lechicka/Naramowicka
-
13'Naramowice
-
14'Os. Łokietka
-
15'Jasna Rola
-
17'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 28W 35 47 |
5 | 00 13 28 43 52 57 |
6 | 12 19 27 37 47 57 |
7 | 07 17 27 37 47 57 |
8 | 07 17 27 37 47 57 |
9 | 07 17 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 03 12 19 27 37 47 57 |
14 | 07 17 27 37 47 57 |
15 | 07 17 27 37 47 57 |
16 | 07 17 27 37 47 57 |
17 | 07 17 27 37 47 57 |
18 | 07 17 27 37 47 57 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 29 47 |
5 | 06 27 47 |
6 | 07 27 47 |
7 | 07 27 47 |
8 | 07 27 47 |
9 | 07 27 47 |
10 | 07 27 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 40W |
6 | 00 25 55 |
7 | 25 55 |
8 | 25 55 |
9 | 25 55 |
10 | 25 46 |
11 | 06 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Żegrze, Rondo Starołęka, Tr augutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska