Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
2'Os. Lecha
-
3'Os. Tysiąclecia
-
4'Łacina
-
5'Polanka
-
6'Kórnicka
-
7'Kórnicka
-
8'Politechnika
-
9'Most Św. Rocha
-
10'Pl. Bernardyński
-
11'Wrocławska
-
13'Aleje Marcinkowskiego
-
14'27 Grudnia
-
16'Fredry
-
18'Most Teatralny
-
19'Poznańska
-
21'Wielkopolska
-
23'Armii Poznań
-
24'Żniwna
-
25'Pasieka
-
26'Kmieca
-
28'Przełajowa
-
29'Wilczak
-
31'Serbska
-
32'Włodarska
-
33'Lechicka/Naramowicka
-
34'Naramowice
-
35'Os. Łokietka
-
36'Jasna Rola
-
38'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 09 22 36 51 |
6 | 06 16 26 36 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 16 26 36 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 36F 46 |
22 | 06 26 46F |
23 | 02F 22F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 08 26 46 |
6 | 06 26 46 |
7 | 06 26 46 |
8 | 06 26 46 |
9 | 06 26 46 |
10 | 06 26 46 |
11 | 06 26 46 |
12 | 06 26 46 |
13 | 06 26 46 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 06 26 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 36F 46 |
22 | 06 26 46F |
23 | 02F 22F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 05 35 |
7 | 05 35 |
8 | 05 35 |
9 | 05 35 |
10 | 05 26 46 |
11 | 06 26 46 |
12 | 06 26 46 |
13 | 06 26 46 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 06 26 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 36F 46 |
22 | 06 26 46F |
23 | 02F 22F |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Żegrze, Rondo Starołęka, Tr augutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska