Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
1'Łacina
-
2'Polanka
-
3'Kórnicka
-
4'Kórnicka
-
5'Politechnika
-
6'Most Św. Rocha
-
7'Pl. Bernardyński
-
8'Wrocławska
-
9'Aleje Marcinkowskiego
-
10'27 Grudnia
-
11'Gwarna
-
12'Zamek
-
13'Rondo Kaponiera
-
15'Most Dworcowy
-
16'Dworzec Zachodni
-
18'Dworzec Zachodni
-
20'Rondo Kaponiera
-
21'Most Teatralny
-
24'Słowiańska
-
25'Aleje Solidarności
-
26'Lechicka Poznań Plaza
-
27'Kurpińskiego
-
29'Szymanowskiego
-
30'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 11 41 |
0 | 11 41 |
1 | 11 41 |
2 | 11 41 |
3 | 11 41 |
4 | 11 41K |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 11 41 |
0 | 11 41 |
1 | 11 41 |
2 | 11 41 |
3 | 11 41 |
4 | 11 41 |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 41 |
0 | 41 |
1 | 41 |
2 | 41 |
3 | 41 |
4 | 41K |
5 | 11 41 |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Rondo Starołęka
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka