Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
1'Traugutta
-
3'Pamiątkowa
-
4'Kosińskiego
-
5'Rynek Wildecki
-
7'Różana
-
9'Półwiejska
-
11'AWF
-
12'Łąkowa
-
14'Pl. Wiosny Ludów
-
16'Aleje Marcinkowskiego
-
17'27 Grudnia
-
18'Gwarna
-
19'Zamek
-
21'Rondo Kaponiera
-
22'Stare Zoo
-
23'Kraszewskiego
-
25'Rynek Jeżycki
-
27'Polna
-
29'Żeromskiego
-
31'Ogrody
Arbeitstage
3 | - |
4 | 55 |
5 | 10 24 39 54 |
6 | 09 24 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 55 |
9 | 09 24 39 43G 54 56S |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 28 35G 48 53G 59G |
19 | 08 14S 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 35S 54G |
23 | 14G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 09 28 48 |
6 | 08 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 35S 54G |
23 | 14G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 17 47 |
7 | 17 47 |
8 | 17 47 |
9 | 17 47 |
10 | 17 47 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 35S 54G |
23 | 14G |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Zwierzyniecka - STARE ZOO
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych