Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
1'Żeromskiego
-
2'Żeromskiego
-
4'Ogrody
-
6'Szpitalna
-
7'Swoboda
-
9'Bułgarska/Polska n/ż
-
10'Kolorowa
-
12'Ognik
-
13'Rycerska
-
14'Marszałkowska
-
16'Stadion Miejski
-
17'Węgorka n/ż
-
19'Rondo Skubiszewskiego
-
21'Jawornicka
-
22'Os. Kopernika
-
23'Trębacka
-
24'Ściegiennego
-
26'Kordeckiego
-
27'Częstochowska n/ż
-
29'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 07 22 37 53 |
6 | 08 23 38 53 |
7 | 09 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 08 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 39 54 |
14 | 09 24 40 55 |
15 | 10 25 40 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 10 25 40 53 |
19 | 08 23 38 53 |
20 | 08 23 38 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 13J 33J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 17S 37S 58S |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 18 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 34 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 13J 33J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18# 38# 58# |
7 | 18# 38# 58# |
8 | 18# 38# 58# |
9 | 18# 38# 58# |
10 | 18# 33# 53# |
11 | 13# 33# 53# |
12 | 13# 33# 53# |
13 | 13# 33# 53# |
14 | 13# 33# 53# |
15 | 13# 33# 53# |
16 | 13# 33# 53# |
17 | 13# 33# 53# |
18 | 18# 38# 58# |
19 | 18# 38# 58# |
20 | 18# 34# 53# |
21 | 13# 33# 53# |
22 | 13# 33# 53# |
23 | 13Z 33Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa