Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
2'Trójpole
-
4'Os. Winiary
-
5'Witosa Wiadukt
-
6'Witosa Kładka
-
7'Wojska Polskiego
-
9'Niestachowska n/ż
-
10'Żeromskiego
-
11'Żeromskiego
-
13'Ogrody
-
15'Szpitalna
-
16'Swoboda
-
18'Bułgarska/Polska n/ż
-
19'Kolorowa
-
21'Ognik
-
22'Rycerska
-
23'Marszałkowska
-
25'Stadion Miejski
-
26'Węgorka n/ż
-
28'Rondo Skubiszewskiego
-
30'Jawornicka
-
31'Os. Kopernika
-
32'Trębacka
-
33'Ściegiennego
-
35'Kordeckiego
-
36'Częstochowska n/ż
-
38'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 58 |
5 | 13 28 44 59 |
6 | 14 29 44 59 |
7 | 14 29 44 59 |
8 | 14 29 44 59 |
9 | 14 29 44 59 |
10 | 14 29 44 59 |
11 | 14 29 44 59 |
12 | 14 29 44 59 |
13 | 14 29 44 59 |
14 | 14 29 44 59 |
15 | 14 29 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 16 31 44 59 |
19 | 14 29 44 59 |
20 | 14 29 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04J 24J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 08S 28S 49S |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 25 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04J 24J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 09# 29# 49# |
7 | 09# 29# 49# |
8 | 09# 29# 49# |
9 | 09# 29# 49# |
10 | 09# 24# 44# |
11 | 04# 24# 44# |
12 | 04# 24# 44# |
13 | 04# 24# 44# |
14 | 04# 24# 44# |
15 | 04# 24# 44# |
16 | 04# 24# 44# |
17 | 04# 24# 44# |
18 | 09# 29# 49# |
19 | 09# 29# 49# |
20 | 09# 25# 44# |
21 | 04# 24# 44# |
22 | 04# 24# 44# |
23 | 04Z 24Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa