Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
1'Wieża RTV
-
2'Os. Jagiełły
-
3'Os. Chrobrego
-
5'Suszki
-
6'Włościańska
-
7'Piątkowska
-
9'Trójpole
-
11'Os. Winiary
-
12'Witosa Wiadukt
-
13'Witosa Kładka
-
14'Wojska Polskiego
-
16'Niestachowska n/ż
-
17'Żeromskiego
-
18'Żeromskiego
-
20'Ogrody
-
22'Szpitalna
-
23'Swoboda
-
25'Bułgarska/Polska n/ż
-
26'Kolorowa
-
28'Ognik
-
29'Rycerska
-
30'Marszałkowska
-
32'Stadion Miejski
-
33'Węgorka n/ż
-
35'Rondo Skubiszewskiego
-
37'Jawornicka
-
38'Os. Kopernika
-
39'Trębacka
-
40'Ściegiennego
-
42'Kordeckiego
-
43'Częstochowska n/ż
-
45'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 51 |
5 | 06 21 36 51 |
6 | 06 21 36 51 |
7 | 06 21 36 51 |
8 | 06 21 36 51 |
9 | 06 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 36 51 |
14 | 06 21 36 51 |
15 | 06 21 38 53 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 23 36 51 |
19 | 06 21 36 51 |
20 | 06 21 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57J |
23 | 17J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 01S 21S 41S |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57J |
23 | 17J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01# 21# 41# |
7 | 01# 21# 41# |
8 | 01# 21# 41# |
9 | 01# 21# 41# |
10 | 01# 16# 36# 56# |
11 | 16# 36# 56# |
12 | 16# 36# 56# |
13 | 16# 36# 56# |
14 | 16# 36# 56# |
15 | 16# 36# 56# |
16 | 16# 36# 56# |
17 | 16# 36# |
18 | 01# 21# 41# |
19 | 01# 21# 41# |
20 | 01# 17# 37# 57# |
21 | 17# 37# 57# |
22 | 17# 37# 57Z |
23 | 17Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa