Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Wichrowe Wzgórze
-
-Os. Kosmonautów
-
-Rondo Solidarności
-
-Połabska
-
-Os. Zwycięstwa
-
-Aleje Solidarności
-
-Wyłom
-
-Księcia Mieszka I
-
-Słowiańska
-
-Urbanowska n/ż
-
-Przepadek n/ż
-
-Urząd Marszałkowski
-
-Libelta
-
-Zamek
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
-Poznań Główny
-
-Niedziałkowskiego
-
-Bergera
-
-ZNTK
-
-Robocza
-
-Pamiątkowa
-
-Rolna
-
-IPN
-
-Tokarska n/ż
-
-Piastowska n/ż
-
1'Malinowa n/ż
-
2'Łozowa
-
3'Azaliowa
-
5'Os. Dębina
Arbeitstage
3 | - |
4 | 52 |
5 | 09 24 40 56 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 24 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 11 25 39 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 51 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 01 21 32 52 |
6 | 12 32 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 11 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 10 28 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 55 |
6 | 15 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 11 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 10 28 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | - |
0 | - |
OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA
L - kurs skrócony do przystanku: Libelta