Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
2'Ostroroga
-
4'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
6'Matejki
-
8'Bałtyk
-
10'Rondo Kaponiera
-
11'Most Teatralny
-
15'Słowiańska
-
17'Aleje Solidarności
-
18'Lechicka Poznań Plaza
-
19'Kurpińskiego
-
21'Szymanowskiego
-
22'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 03 17 30 45 |
6 | 00 15 25 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 55 |
9 | 05 15 30 38G 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 25 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 25 36 56 |
19 | 06G 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 01Fw 16 36 52F |
23 | 10G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 56 |
5 | 16 36 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 01F 16 36 52F |
23 | 10G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 15 45 |
7 | 15 45 |
8 | 15 45 |
9 | 15 45 |
10 | 15 35 55 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 01F 16 36 52F |
23 | 10G |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku