Fahrplan
Hält
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 11 26 40 55 |
6 | 10 25 36 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 16 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 36 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 56 |
19 | 07G 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 04G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 15 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 04G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 33 |
7 | 03 33 |
8 | 03 33 |
9 | 03 33 |
10 | 03 33 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 07D 17D 37G 47G |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Głogowska - GÓRCZYN PKM
D - kurs skrócony do przystanku: Dworzec Zachodni
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Ron do Starołęka, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych