Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Rondo Kaponiera
-
-Zamek
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
-Pl. Bernardyński
-
-Most Św. Rocha
-
-Politechnika
-
-Kórnicka
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Wioślarska
-
-Os. Piastowskie
-
-Os. Rzeczypospolitej
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
1'Starołęka Mała
-
3'Bystra
-
4'Starołęka PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 13 28 42 57 |
6 | 12 27 42 53 |
7 | 03 13 23 33 43 53 |
8 | 03 13 23 33 43 53 |
9 | 03 13 23 33 43 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 13 23 33 43 53 |
15 | 03 13 23 33 43 53 |
16 | 03 13 23 33 43 53 |
17 | 03 13 23 33 43 53 |
18 | 03 13 23 33 43 53 |
19 | 03 14 24 33 43 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 12 26 44 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 12 26 44 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 59 |
9 | 29 59 |
10 | 29 51 |
11 | 12 32 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 12 26 44 |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
U - kurs przez przystanek: Most Dworcowy, Poznań Główny, Uniwersytet Ekonomiczny z pominięciem przystanku Rondo Kaponiera