Tramwaj Moderus Gamma oraz napis: Apelujemy do pasażerów o stosowanie się do wytycznych zarówno w zakresie liczby podróżujących, jak i zasłaniania twarzy w przestrzeni publicznej. Kierowcy i motorniczowie nie maja bowiem uprawnień ani możliwości, by bezpośrednio weryfikować respektowanie ograniczeń. Pobierz aplikacje ze sklepu Google Play Pobierz aplikacje ze sklepu App Store
Strona Główna » Turystyka » Poznańska Karta Turystyczna
poznanska-karta-turystycznaOdkryj Poznań z Poznańską Kartą Turystyczną! To najlepszy i najtańszy sposób, aby poznać nasze miasto i okolice. Wstęp wolny lub zniżka do prawie 100 atrakcji turystycznych, bezpłatna komunikacja miejska - to niepowtarzalna okazja pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze. Karta dostępna jest w trzech wersjach: jedno-, dwu- i trzydniowej w opcji normalnej i ulgowej z komunikacją miejską lub bez.

Poznańska Karta Turystyczna oferuje m.in.:
- bezpłatne korzystanie z komunikacji miejskiej,
- wstęp wolny do większości muzeów w Poznaniu,
- zniżki w obiektach sportowo-rekreacyjnych,
- zniżki do Palmiarni i Zoo,
- zniżki w hotelach i restauracjach.Discover Poznań with the Poznań City Card! This is the best and least expensive way to get to know our city and the adjacent area. The Poznań City Card comes in three versions: one-, two- and three-day with the options: normal and discounted with transportation or without.

Holders of the Poznań City Card are entitled, among other things, to:
- free use of public transportation,
- free admission to most of Poznań's museums,
- discounted admission to sports and recreational facilities,
- discounted admission to the Palm House and the Zoo,
-discounts at hotels and restaurants.


Więcej informacji:
www.karta.poznan.travel