Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Bukowska
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Arena
-
-Arciszewskiego
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Kolejowa
-
-Traugutta
-
-Rolna
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Os. Rzeczypospolitej
-
-Os. Piastowskie
-
-Wioślarska
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Baraniaka
-
-Rondo Śródka
-
1'Rondo Śródka
-
2'Katedra
-
4'Małe Garbary
-
6'Pl. Wielkopolski
-
7'Pl. Ratajskiego
-
9'Fredry
-
11'Most Teatralny
-
12'Poznańska
-
14'Wielkopolska
-
16'Armii Poznań
-
17'Żniwna
-
18'Pasieka
-
19'Murawa
-
20'Os. Pod Lipami
-
21'Rondo Solidarności
-
23'Połabska
Dni robocze
3 | - |
4 | 43 58 |
5 | 13 27 42 52 57 |
6 | 12 27 35 42 56 |
7 | 04 14 24 34 44 54 |
8 | 04 14 24 34 44 54 |
9 | 04 14 24 33 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 36 42 54 |
14 | 04 14 24 34 44 54 |
15 | 04 14 24 34 44 54 |
16 | 04 14 24 34 44 54 |
17 | 04 14 24 34 44 54 |
18 | 04 14 24 34 44 54 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 51 |
5 | 01 12 31 51 |
6 | 11 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 29 53 |
6 | 03 33 |
7 | 03 33 |
8 | 03 33 |
9 | 03 33 |
10 | 03 29 49 |
11 | 10 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
OGRODY - Przybyszewskiego - Reymonta - Hetmańska - Zamenhofa - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Starołęka, Rondo Rataje, Kórn icka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka