Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Most Dworcowy
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Serafitek
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Baraniaka
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Św. Michała
-
-Termalna
-
-Krańcowa
-
-Łomżyńska
-
1'Mogileńska
-
2'Miłostowo
Dni robocze
3 | - |
4 | 48 |
5 | 01 13 23 38 53 |
6 | 02 08 18 23 38 45 52 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 21 31 41 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 00 08 23 38 52 |
14 | 01 11 21 26 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 41 51 |
19 | 03 23 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 55 |
5 | 10 22 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 17 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 57 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18 42 52 |
7 | 22 52 |
8 | 22 52 |
9 | 22 52 |
10 | 20 40 |
11 | 00 21 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 57 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Bukowska - Roosevelta - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warszawska - MIŁOSTOWO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Dworcowy, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Rataje, Ron do Starołęka