Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Most Dworcowy
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Serafitek
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Baraniaka
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Św. Michała
-
2'Termalna
-
3'Krańcowa
-
4'Łomżyńska
-
5'Mogileńska
-
6'Miłostowo
Dni robocze
3 | - |
4 | 44 57 |
5 | 09 19 34 49 58 |
6 | 04 14 19 34 41 48 57 |
7 | 07 17 27 37 47 57 |
8 | 07 17 27 37 47 57 |
9 | 07 17 27 37 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 56 |
13 | 04 19 34 48 57 |
14 | 07 17 22 27 37 47 57 |
15 | 07 17 27 37 47 57 |
16 | 07 17 27 37 47 57 |
17 | 07 17 27 37 47 57 |
18 | 07 17 27 37 47 59 |
19 | 19 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 51 |
5 | 06 18 38 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 13 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 53 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 14 38 48 |
7 | 18 48 |
8 | 18 48 |
9 | 18 48 |
10 | 16 36 56 |
11 | 17 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 53 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Bukowska - Roosevelta - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warszawska - MIŁOSTOWO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Dworcowy, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Rataje, Ron do Starołęka