Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Zawady
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Gwarna
-
-Zamek
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
-Poznań Główny
-
-Dworzec Zachodni
-
-Park Wilsona
-
-Rynek Łazarski
-
-Głogowska/Hetmańska
-
2'Krauthofera
-
4'Sielska
-
5'Górczyn PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | 52 |
5 | 06 22 37 52 |
6 | 02 07 22 32 37 47 57 |
7 | 07 17 27 37 47 57 |
8 | 07 17 27 37 47 57 |
9 | 07 17 27 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 37 47 57 |
14 | 07 17 27 37 47 57 |
15 | 07 17 27 37 47 57 |
16 | 07 17 27 37 47 57 |
17 | 07 17 27 37 47 57 |
18 | 07 17 27 37 47 57 |
19 | 05G 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 15 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 59 |
9 | 29 59 |
10 | 29 54 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | - |
0 | - |
ZAWADY - Podwale - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Głogowska - GÓRCZYN PKM
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Kórnicka, Rondo R ataje, Rondo Starołęka