Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Zawady
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Gwarna
-
-Zamek
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
-Poznań Główny
-
-Dworzec Zachodni
-
-Park Wilsona
-
-Rynek Łazarski
-
2'Głogowska/Hetmańska
-
4'Krauthofera
-
6'Sielska
-
7'Górczyn PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | 50 |
5 | 04 20 35 50 |
6 | 00 05 20 30 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 55 |
9 | 05 15 25 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 25 35 45 55 |
19 | 03G 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 13 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 57 |
9 | 27 57 |
10 | 27 52 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | - |
0 | - |
ZAWADY - Podwale - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Głogowska - GÓRCZYN PKM
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Kórnicka, Rondo R ataje, Rondo Starołęka