Rozkład jazdy
Przystanki
- C Strefa
-
-Przebędowo/Pętla
-
-Przebędowo/Park
-
-M. Goślina/Okrężna
-
-M. Goślina/Polna n/ż
-
-M. Goślina/PKM
-
-M. Goślina/Poznańska
-
-M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
-M. Goślina/Kręta
-
-M. Goślina/Leśna
-
-Szlachęcin/ n/ż
-
-Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
-Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
-Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
-Promnice/Północna
- B Strefa
-
-Biedrusko/Park
-
-Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
-Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
-Biedrusko/Młyn n/ż
- A Strefa
-
-Imbirowa n/ż
-
-Radojewo n/ż
-
-Arnikowa n/ż
-
-Rdestowa
-
1'Łopianowa n/ż
-
2'Umultowo n/ż
-
2'Dziurawcowa n/ż
-
3'Rumiankowa n/ż
-
3'Widłakowa n/ż
-
4'Kresowa
-
5'UAM Wydział Geografii
-
5'UAM Os. Różany Potok
-
7'UAM Kampus
-
8'Os. Batorego n/ż
-
9'Os. Batorego
-
10'Opieńskiego
-
11'Szymanowskiego
-
12'Os. Sobieskiego
-
13'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 07 44 |
6 | 17 52 |
7 | 27 56 |
8 | 35 |
9 | 41 |
10 | 53 |
11 | - |
12 | 05 |
13 | 20 |
14 | 29 |
15 | 17 50 |
16 | 29 59 |
17 | 35 |
18 | 42 |
19 | 38 |
20 | 38 |
21 | 35 |
22 | - |
23 | 01 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 15 |
8 | 15 |
9 | 23 |
10 | - |
11 | 11 |
12 | - |
13 | 11 |
14 | - |
15 | 15 |
16 | 23 |
17 | - |
18 | 11 |
19 | - |
20 | 19 |
21 | - |
22 | 26 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 10 |
8 | 23 |
9 | 23 |
10 | - |
11 | 17 |
12 | - |
13 | 17 |
14 | - |
15 | 15 |
16 | 20 |
17 | - |
18 | 21 |
19 | - |
20 | 10 |
21 | - |
22 | 26 |
23 | - |
0 | - |
PRZEBĘDOWO PĘTLA - Przebędowo/ - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - Biedrusko/Poznańska - Radojewo - Naramowicka - Krygowskiego - Uniwersytetu Poznańskiego - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO