Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Opieńskiego
-
-Os. Batorego
-
-Os. Batorego n/ż
-
-UAM Kampus
-
-UAM Wydział Geografii
-
-Kresowa
-
-Widłakowa n/ż
-
-Rumiankowa n/ż
-
-Dziurawcowa n/ż
-
-Umultowo n/ż
-
1'Łopianowa n/ż
-
2'Rdestowa
-
3'Arnikowa n/ż
-
4'Radojewo
-
5'Imbirowa n/ż
- B Strefa
-
7'Biedrusko/Młyn n/ż
-
10'Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
11'Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
13'Biedrusko/Park
- C Strefa
-
16'Promnice/Północna
-
17'Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
18'Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
19'Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
21'Szlachęcin/ n/ż
-
23'M. Goślina/Leśna
-
25'M. Goślina/Nowy Rynek
-
26'M. Goślina/Modrzewiowa n/ż
-
27'M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
28'M. Goślina/Poznańska
-
29'M. Goślina/PKM
-
30'M. Goślina/Polna n/ż
-
32'M. Goślina/Okrężna
-
33'Przebędowo/Park
-
34'Przebędowo/Pętla
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 19 52 |
6 | 22 |
7 | 18 |
8 | 18 |
9 | 28 |
10 | 40 |
11 | 52 |
12 | 54 |
13 | - |
14 | 02 33 |
15 | 13 43 |
16 | 19 |
17 | 00 31 |
18 | 26 |
19 | 26 |
20 | 26 |
21 | 25 |
22 | - |
23 | 25 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 06 |
7 | 06 |
8 | 06 |
9 | 58 |
10 | - |
11 | 58 |
12 | - |
13 | 58 |
14 | - |
15 | 06 |
16 | 58 |
17 | - |
18 | 58 |
19 | - |
20 | - |
21 | 05 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01 |
7 | 06 |
8 | 06 |
9 | 58 |
10 | - |
11 | 58 |
12 | - |
13 | 58 |
14 | - |
15 | 06 |
16 | - |
17 | 03 |
18 | - |
19 | 00 |
20 | - |
21 | 10 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Uniwersytetu Poznańskiego - Krygowskiego - Dzięgielowa - Naramowicka - Radojewo - Piołunowa - Radojewo - Biedrusko/Poznańska - Biedrusko/Zjednoczenia - Promnice/Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Szlachęcin/ - M. Goślina/Kutrzeby - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Mostowa - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Rogozińska - Przebędowo/ - PRZEBĘDOWO PĘTLA