Rozkład jazdy
Przystanki
- C Strefa
-
-Przebędowo/Pętla
-
-Przebędowo/Park
-
-M. Goślina/Okrężna
-
-M. Goślina/Polna n/ż
-
-M. Goślina/PKM
-
-M. Goślina/Poznańska
-
-M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
-M. Goślina/Kręta
-
-M. Goślina/Leśna
-
-Szlachęcin/ n/ż
-
-Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
-Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
-Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
-Promnice/Północna
- B Strefa
-
-Biedrusko/Park
-
-Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
-Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
-Biedrusko/Młyn n/ż
- A Strefa
-
-Imbirowa n/ż
-
-Radojewo n/ż
-
-Arnikowa n/ż
-
-Rdestowa
-
-Łopianowa n/ż
-
-Umultowo n/ż
-
-Dziurawcowa n/ż
-
-Rumiankowa n/ż
-
-Widłakowa n/ż
-
-Kresowa
-
-UAM Wydział Geografii
-
-UAM Os. Różany Potok
-
2'UAM Kampus
-
3'Os. Batorego n/ż
-
4'Os. Batorego
-
5'Opieńskiego
-
6'Szymanowskiego
-
7'Os. Sobieskiego
-
8'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 12 50 |
6 | 23 58 |
7 | 33 |
8 | 02 41 |
9 | 47 |
10 | 59 |
11 | - |
12 | 11 |
13 | 26 |
14 | 35 |
15 | 23 56 |
16 | 35 |
17 | 05 41 |
18 | 48 |
19 | 44 |
20 | 43 |
21 | 40 |
22 | - |
23 | 06 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 20 |
8 | 20 |
9 | 28 |
10 | - |
11 | 16 |
12 | - |
13 | 16 |
14 | - |
15 | 20 |
16 | 28 |
17 | - |
18 | 16 |
19 | - |
20 | 24 |
21 | - |
22 | 31 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 15 |
8 | 28 |
9 | 28 |
10 | - |
11 | 22 |
12 | - |
13 | 22 |
14 | - |
15 | 20 |
16 | 25 |
17 | - |
18 | 26 |
19 | - |
20 | 15 |
21 | - |
22 | 31 |
23 | - |
0 | - |
PRZEBĘDOWO PĘTLA - Przebędowo/ - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - Biedrusko/Poznańska - Radojewo - Naramowicka - Krygowskiego - Uniwersytetu Poznańskiego - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO