Rozkład jazdy
Przystanki
- C Strefa
-
-Przebędowo/Pętla
-
-Przebędowo/Park
-
-M. Goślina/Okrężna
-
-M. Goślina/Polna n/ż
-
-M. Goślina/PKM
-
-M. Goślina/Poznańska
-
-M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
-M. Goślina/Kręta
-
-M. Goślina/Leśna
-
-Szlachęcin/ n/ż
-
-Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
-Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
-Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
-Promnice/Północna
- B Strefa
-
-Biedrusko/Park
-
-Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
-Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
-Biedrusko/Młyn n/ż
- A Strefa
-
-Imbirowa n/ż
-
-Radojewo n/ż
-
-Arnikowa n/ż
-
-Rdestowa
-
-Łopianowa n/ż
-
-Umultowo n/ż
-
-Dziurawcowa n/ż
-
-Rumiankowa n/ż
-
-Widłakowa n/ż
-
-Kresowa
-
-UAM Wydział Geografii
-
-UAM Os. Różany Potok
-
-UAM Kampus
-
-Os. Batorego n/ż
-
-Os. Batorego
-
-Opieńskiego
-
-Szymanowskiego
-
1'Os. Sobieskiego
-
2'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 18 57 |
6 | 30 |
7 | 05 40 |
8 | 09 48 |
9 | 54 |
10 | - |
11 | 06 |
12 | 18 |
13 | 33 |
14 | 42 |
15 | 30 |
16 | 03 42 |
17 | 12 48 |
18 | 55 |
19 | 51 |
20 | 49 |
21 | 46 |
22 | - |
23 | 12 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 26 |
8 | 26 |
9 | 34 |
10 | - |
11 | 22 |
12 | - |
13 | 22 |
14 | - |
15 | 26 |
16 | 34 |
17 | - |
18 | 22 |
19 | - |
20 | 30 |
21 | - |
22 | 37 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 21 |
8 | 34 |
9 | 34 |
10 | - |
11 | 28 |
12 | - |
13 | 28 |
14 | - |
15 | 26 |
16 | 31 |
17 | - |
18 | 32 |
19 | - |
20 | 21 |
21 | - |
22 | 37 |
23 | - |
0 | - |
PRZEBĘDOWO PĘTLA - Przebędowo/ - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - Biedrusko/Poznańska - Radojewo - Naramowicka - Krygowskiego - Uniwersytetu Poznańskiego - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO