Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Opieńskiego
-
-Os. Batorego
-
-Os. Batorego n/ż
-
-UAM Kampus
-
-UAM Wydział Geografii
-
-Kresowa
-
-Widłakowa n/ż
-
-Rumiankowa n/ż
-
-Dziurawcowa n/ż
-
-Umultowo n/ż
-
-Łopianowa n/ż
-
-Rdestowa
-
-Arnikowa n/ż
-
-Radojewo
-
-Imbirowa n/ż
- B Strefa
-
-Biedrusko/Młyn n/ż
-
-Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
-Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
-Biedrusko/Park
- C Strefa
-
-Promnice/Północna
-
-Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
-Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
-Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
2'Szlachęcin/ n/ż
-
4'M. Goślina/Leśna
-
6'M. Goślina/Nowy Rynek
-
7'M. Goślina/Modrzewiowa n/ż
-
8'M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
9'M. Goślina/Poznańska
-
10'M. Goślina/PKM
-
11'M. Goślina/Polna n/ż
-
13'M. Goślina/Okrężna
-
14'Przebędowo/Park
-
15'Przebędowo/Pętla
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 38 |
6 | 11 41 |
7 | 37 |
8 | 37 |
9 | 47 |
10 | 59 |
11 | - |
12 | 11 |
13 | 13 |
14 | 21 54 |
15 | 34 |
16 | 04 40 |
17 | 21 52 |
18 | 45 |
19 | 45 |
20 | 45 |
21 | 44 |
22 | - |
23 | 44 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 25 |
7 | 25 |
8 | 25 |
9 | - |
10 | 18 |
11 | - |
12 | 18 |
13 | - |
14 | 18 |
15 | 26 |
16 | - |
17 | 18 |
18 | - |
19 | 17 |
20 | - |
21 | 24 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 20 |
7 | 25 |
8 | 25 |
9 | - |
10 | 18 |
11 | - |
12 | 18 |
13 | - |
14 | 18 |
15 | 26 |
16 | - |
17 | 23 |
18 | - |
19 | 19 |
20 | - |
21 | 29 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Uniwersytetu Poznańskiego - Krygowskiego - Dzięgielowa - Naramowicka - Radojewo - Piołunowa - Radojewo - Biedrusko/Poznańska - Biedrusko/Zjednoczenia - Promnice/Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Szlachęcin/ - M. Goślina/Kutrzeby - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Mostowa - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Rogozińska - Przebędowo/ - PRZEBĘDOWO PĘTLA