Rozkład jazdy
Przystanki
- C Strefa
-
-Przebędowo/Pętla
-
-Przebędowo/Park
-
-M. Goślina/Okrężna
-
-M. Goślina/Polna n/ż
-
-M. Goślina/PKM
-
-M. Goślina/Poznańska
-
-M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
-M. Goślina/Kręta
-
-M. Goślina/Leśna
-
-Szlachęcin/ n/ż
-
-Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
-Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
1'Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
2'Promnice/Północna
- B Strefa
-
5'Biedrusko/Park
-
7'Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
8'Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
11'Biedrusko/Młyn n/ż
- A Strefa
-
13'Imbirowa n/ż
-
15'Radojewo n/ż
-
16'Arnikowa n/ż
-
16'Rdestowa
-
17'Łopianowa n/ż
-
18'Umultowo n/ż
-
18'Dziurawcowa n/ż
-
19'Rumiankowa n/ż
-
19'Widłakowa n/ż
-
20'Kresowa
-
21'UAM Wydział Geografii
-
21'UAM Os. Różany Potok
-
23'UAM Kampus
-
24'Os. Batorego n/ż
-
25'Os. Batorego
-
26'Opieńskiego
-
27'Szymanowskiego
-
28'Os. Sobieskiego
-
29'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | 51 |
5 | 28 |
6 | 01 36 |
7 | 11 40 |
8 | 19 |
9 | 25 |
10 | 37 |
11 | 49 |
12 | - |
13 | 04 |
14 | 13 |
15 | 01 34 |
16 | 13 43 |
17 | 19 |
18 | 26 |
19 | 22 |
20 | 22 |
21 | 19 |
22 | 45 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 59 |
7 | 59 |
8 | - |
9 | 07 |
10 | 55 |
11 | - |
12 | 55 |
13 | - |
14 | 59 |
15 | - |
16 | 07 |
17 | 55 |
18 | - |
19 | - |
20 | 03 |
21 | - |
22 | 10 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 54 |
7 | - |
8 | 07 |
9 | 07 |
10 | - |
11 | 01 |
12 | - |
13 | 01 |
14 | 59 |
15 | - |
16 | 04 |
17 | - |
18 | 05 |
19 | 54 |
20 | - |
21 | - |
22 | 10 |
23 | - |
0 | - |
PRZEBĘDOWO PĘTLA - Przebędowo/ - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - Biedrusko/Poznańska - Radojewo - Naramowicka - Krygowskiego - Uniwersytetu Poznańskiego - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO