Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Opieńskiego
-
-Os. Batorego
-
-Os. Batorego n/ż
-
-UAM Kampus
-
-UAM Wydział Geografii
-
-Kresowa
-
-Widłakowa n/ż
-
-Rumiankowa n/ż
-
-Dziurawcowa n/ż
-
-Umultowo n/ż
-
-Łopianowa n/ż
-
-Rdestowa
-
-Arnikowa n/ż
-
-Radojewo
-
-Imbirowa n/ż
- B Strefa
-
-Biedrusko/Młyn n/ż
-
-Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
-Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
-Biedrusko/Park
- C Strefa
-
-Promnice/Północna
-
-Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
-Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
1'Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
3'Szlachęcin/ n/ż
-
5'M. Goślina/Leśna
-
7'M. Goślina/Nowy Rynek
-
8'M. Goślina/Modrzewiowa n/ż
-
9'M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
10'M. Goślina/Poznańska
-
11'M. Goślina/PKM
-
12'M. Goślina/Polna n/ż
-
14'M. Goślina/Okrężna
-
15'Przebędowo/Park
-
16'Przebędowo/Pętla
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 37 |
6 | 10 40 |
7 | 36 |
8 | 36 |
9 | 46 |
10 | 58 |
11 | - |
12 | 10 |
13 | 12 |
14 | 20 53 |
15 | 33 |
16 | 03 39 |
17 | 20 51 |
18 | 44 |
19 | 44 |
20 | 44 |
21 | 43 |
22 | - |
23 | 43 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 24 |
7 | 24 |
8 | 24 |
9 | - |
10 | 17 |
11 | - |
12 | 17 |
13 | - |
14 | 17 |
15 | 25 |
16 | - |
17 | 17 |
18 | - |
19 | 16 |
20 | - |
21 | 23 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 19 |
7 | 24 |
8 | 24 |
9 | - |
10 | 17 |
11 | - |
12 | 17 |
13 | - |
14 | 17 |
15 | 25 |
16 | - |
17 | 22 |
18 | - |
19 | 18 |
20 | - |
21 | 28 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Uniwersytetu Poznańskiego - Krygowskiego - Dzięgielowa - Naramowicka - Radojewo - Piołunowa - Radojewo - Biedrusko/Poznańska - Biedrusko/Zjednoczenia - Promnice/Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Szlachęcin/ - M. Goślina/Kutrzeby - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Mostowa - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Rogozińska - Przebędowo/ - PRZEBĘDOWO PĘTLA