Rozkład jazdy
Przystanki
- C Strefa
-
-Przebędowo/Pętla
-
-Przebędowo/Park
-
-M. Goślina/Okrężna
-
-M. Goślina/Polna n/ż
-
-M. Goślina/PKM
-
-M. Goślina/Poznańska
-
-M. Goślina/Cmentarz n/ż
-
-M. Goślina/Kręta
-
-M. Goślina/Leśna
-
-Szlachęcin/ n/ż
-
-Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
-
-Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
-
-Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
-
-Promnice/Północna
- B Strefa
-
3'Biedrusko/Park
-
5'Biedrusko/Jednostka Wojskowa
-
6'Biedrusko/Jesionowa n/ż
-
9'Biedrusko/Młyn n/ż
- A Strefa
-
11'Imbirowa n/ż
-
13'Radojewo n/ż
-
14'Arnikowa n/ż
-
14'Rdestowa
-
15'Łopianowa n/ż
-
16'Umultowo n/ż
-
16'Dziurawcowa n/ż
-
17'Rumiankowa n/ż
-
17'Widłakowa n/ż
-
18'Kresowa
-
19'UAM Wydział Geografii
-
19'UAM Os. Różany Potok
-
21'UAM Kampus
-
22'Os. Batorego n/ż
-
23'Os. Batorego
-
24'Opieńskiego
-
25'Szymanowskiego
-
26'Os. Sobieskiego
-
27'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | 53 |
5 | 30 |
6 | 03 38 |
7 | 13 42 |
8 | 21 |
9 | 27 |
10 | 39 |
11 | 51 |
12 | - |
13 | 06 |
14 | 15 |
15 | 03 36 |
16 | 15 45 |
17 | 21 |
18 | 28 |
19 | 24 |
20 | 24 |
21 | 21 |
22 | 47 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 01 |
8 | 01 |
9 | 09 |
10 | 57 |
11 | - |
12 | 57 |
13 | - |
14 | - |
15 | 01 |
16 | 09 |
17 | 57 |
18 | - |
19 | - |
20 | 05 |
21 | - |
22 | 12 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 56 |
7 | - |
8 | 09 |
9 | 09 |
10 | - |
11 | 03 |
12 | - |
13 | 03 |
14 | - |
15 | 01 |
16 | 06 |
17 | - |
18 | 07 |
19 | 56 |
20 | - |
21 | - |
22 | 12 |
23 | - |
0 | - |
PRZEBĘDOWO PĘTLA - Przebędowo/ - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - Biedrusko/Poznańska - Radojewo - Naramowicka - Krygowskiego - Uniwersytetu Poznańskiego - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO