Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
-Armii Poznań
-
-Żniwna
-
-Pasieka
-
-Kmieca
-
-Przełajowa
-
1'Wilczak
-
3'Serbska
-
4'Włodarska
-
5'Lechicka/Naramowicka
-
6'Naramowice
-
7'Os. Łokietka
-
8'Jasna Rola
-
10'Błażeja
Dni robocze
3 | - |
4 | 35W 42 54 |
5 | 07 20 35 50 59 |
6 | 04 19 26 34 44 54 |
7 | 04 14 24 34 44 54 |
8 | 04 14 24 34 44 54 |
9 | 04 14 24 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 10 19 26 34 44 54 |
14 | 04 14 24 34 44 54 |
15 | 04 14 24 34 44 54 |
16 | 04 14 24 34 44 54 |
17 | 04 14 24 34 44 54 |
18 | 04 14 24 34 44 54 |
19 | 04 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 36 54 |
5 | 13 34 54 |
6 | 14 34 54 |
7 | 14 34 54 |
8 | 14 34 54 |
9 | 14 34 54 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 47W |
6 | 07 32 |
7 | 02 32 |
8 | 02 32 |
9 | 02 32 |
10 | 02 32 53 |
11 | 13 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Żegrze, Rondo Starołęka, Tr augutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska