Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Mogileńska
-
-Pusta n/ż
-
-Miłostowo n/ż
-
-Bożeny n/ż
-
-Sobiesława n/ż
-
0'Światopełka n/ż
-
1'Ziemowita n/ż
-
2'Browarna n/ż
-
3'Piwna n/ż
-
5'Folwarczna n/ż
-
7'Franowo n/ż
-
8'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
10'Szwajcarska Szpital n/ż
-
12'Os. Zodiak n/ż
-
13'Kurlandzka n/ż
-
14'Os. Lecha n/ż
-
15'Os. Tysiąclecia n/ż
-
15'Orle Gniazdo n/ż
-
16'Wiatraczna n/ż
-
17'Inflancka n/ż
-
18'Os. Oświecenia n/ż
-
19'Piłsudskiego n/ż
-
20'Rondo Rataje n/ż
-
21'Rondo Rataje n/ż
-
22'Serafitek n/ż
-
24'AWF n/ż
-
25'Półwiejska n/ż
-
27'Poznań Główny n/ż
-
28'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
30'Zamek n/ż
-
32'Most Teatralny
-
33'Rondo Kaponiera
-
34'Bałtyk n/ż
-
36'Szylinga n/ż
-
37'Polna Szpital n/ż
-
38'Grodziska n/ż
-
39'Szpitalna n/ż
-
40'Brzask n/ż
-
41'Marcelińska n/ż
-
42'Rycerska n/ż
-
43'Ognik n/ż
-
45'Bułgarska/Polska n/ż
-
45'Kolorowa n/ż
-
46'Zgorzelecka n/ż
-
47'Leśnych Skrzatów n/ż
-
47'Edwardowo n/ż
-
48'Brzechwy n/ż
-
49'Wieczorynki n/ż
-
50'Os. Bajkowe n/ż
-
51'Złotowska n/ż
-
53'Port Lotniczy Ławica
Noc PT/SOB
23 | 52 |
0 | 52 |
1 | 52 |
2 | 52 |
3 | 47D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 52 |
0 | 52 |
1 | 52 |
2 | 52 |
3 | 47D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | 52 |
5 | - |
6 | - |
MOGILEŃSKA - Pusta - Warszawska - Browarna - Abpa Dymka - Folwarczna - Szwajcarska - Kurlandzka - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Roosevelta - Bukowska - Grochowska - Marcelińska - Bułgarska - Bukowska - Leśnych Skrzatów - Brzechwy - Bukowska - PORT LOTNICZY ŁAWICA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór