Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Mogileńska
-
-Pusta n/ż
-
-Miłostowo n/ż
-
1'Bożeny n/ż
-
3'Sobiesława n/ż
-
3'Światopełka n/ż
-
4'Ziemowita n/ż
-
5'Browarna n/ż
-
6'Piwna n/ż
-
8'Folwarczna n/ż
-
10'Franowo n/ż
-
11'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
13'Szwajcarska Szpital n/ż
-
15'Os. Zodiak n/ż
-
16'Kurlandzka n/ż
-
17'Os. Lecha n/ż
-
18'Os. Tysiąclecia n/ż
-
18'Orle Gniazdo n/ż
-
19'Wiatraczna n/ż
-
20'Inflancka n/ż
-
21'Os. Oświecenia n/ż
-
22'Piłsudskiego n/ż
-
23'Rondo Rataje n/ż
-
24'Rondo Rataje n/ż
-
25'Serafitek n/ż
-
27'AWF n/ż
-
28'Półwiejska n/ż
-
30'Poznań Główny n/ż
-
31'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
33'Zamek n/ż
-
35'Most Teatralny
-
36'Rondo Kaponiera
-
37'Bałtyk n/ż
-
39'Szylinga n/ż
-
40'Polna Szpital n/ż
-
41'Grodziska n/ż
-
42'Szpitalna n/ż
-
43'Brzask n/ż
-
44'Marcelińska n/ż
-
45'Rycerska n/ż
-
46'Ognik n/ż
-
48'Bułgarska/Polska n/ż
-
48'Kolorowa n/ż
-
49'Zgorzelecka n/ż
-
50'Leśnych Skrzatów n/ż
-
50'Edwardowo n/ż
-
51'Brzechwy n/ż
-
52'Wieczorynki n/ż
-
53'Os. Bajkowe n/ż
-
54'Złotowska n/ż
-
56'Port Lotniczy Ławica
Noc PT/SOB
23 | 49 |
0 | 49 |
1 | 49 |
2 | 49 |
3 | 44D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 49 |
0 | 49 |
1 | 49 |
2 | 49 |
3 | 44D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | 49 |
5 | - |
6 | - |
MOGILEŃSKA - Pusta - Warszawska - Browarna - Abpa Dymka - Folwarczna - Szwajcarska - Kurlandzka - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Roosevelta - Bukowska - Grochowska - Marcelińska - Bułgarska - Bukowska - Leśnych Skrzatów - Brzechwy - Bukowska - PORT LOTNICZY ŁAWICA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór