Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Mogileńska
-
-Pusta n/ż
-
1'Miłostowo n/ż
-
2'Bożeny n/ż
-
4'Sobiesława n/ż
-
4'Światopełka n/ż
-
5'Ziemowita n/ż
-
6'Browarna n/ż
-
7'Piwna n/ż
-
9'Folwarczna n/ż
-
11'Franowo n/ż
-
12'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
14'Szwajcarska Szpital n/ż
-
16'Os. Zodiak n/ż
-
17'Kurlandzka n/ż
-
18'Os. Lecha n/ż
-
19'Os. Tysiąclecia n/ż
-
19'Orle Gniazdo n/ż
-
20'Wiatraczna n/ż
-
21'Inflancka n/ż
-
22'Os. Oświecenia n/ż
-
23'Piłsudskiego n/ż
-
24'Rondo Rataje n/ż
-
25'Rondo Rataje n/ż
-
26'Serafitek n/ż
-
28'AWF n/ż
-
29'Półwiejska n/ż
-
31'Poznań Główny n/ż
-
32'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
34'Zamek n/ż
-
36'Most Teatralny
-
37'Rondo Kaponiera
-
38'Bałtyk n/ż
-
40'Szylinga n/ż
-
41'Polna Szpital n/ż
-
42'Grodziska n/ż
-
43'Szpitalna n/ż
-
44'Brzask n/ż
-
45'Marcelińska n/ż
-
46'Rycerska n/ż
-
47'Ognik n/ż
-
49'Bułgarska/Polska n/ż
-
49'Kolorowa n/ż
-
50'Zgorzelecka n/ż
-
51'Leśnych Skrzatów n/ż
-
51'Edwardowo n/ż
-
52'Brzechwy n/ż
-
53'Wieczorynki n/ż
-
54'Os. Bajkowe n/ż
-
55'Złotowska n/ż
-
57'Port Lotniczy Ławica
Noc PT/SOB
23 | 48 |
0 | 48 |
1 | 48 |
2 | 48 |
3 | 43D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 48 |
0 | 48 |
1 | 48 |
2 | 48 |
3 | 43D |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | 48 |
5 | - |
6 | - |
MOGILEŃSKA - Pusta - Warszawska - Browarna - Abpa Dymka - Folwarczna - Szwajcarska - Kurlandzka - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Roosevelta - Bukowska - Grochowska - Marcelińska - Bułgarska - Bukowska - Leśnych Skrzatów - Brzechwy - Bukowska - PORT LOTNICZY ŁAWICA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór