Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego n/ż
-
-Opieńskiego n/ż
-
-Os. Batorego n/ż
-
-Os. Batorego Pływalnia n/ż
-
-Strugarka n/ż
-
-Stoińskiego n/ż
-
-Kupały n/ż
-
-Os. Łokietka n/ż
-
-Naramowice n/ż
-
-Os. Wichrowe Wzgórze n/ż
-
-Os. Kosmonautów n/ż
-
-Rondo Solidarności n/ż
-
-Os. Pod Lipami n/ż
-
-Os. Przyjaźni n/ż
-
-Ozimina n/ż
-
-Słowiańska n/ż
-
-Urbanowska n/ż
-
-Przepadek n/ż
-
-Wielkopolska n/ż
-
2'Most Teatralny
-
3'Rondo Kaponiera
-
4'Most Dworcowy n/ż
-
5'Dworzec Zachodni n/ż
-
6'Park Wilsona n/ż
-
7'Rynek Łazarski n/ż
-
9'Głogowska/Hetmańska n/ż
-
11'Kolejowa n/ż
-
13'Traugutta
-
14'Rolna n/ż
-
15'Hetmańska Wiadukt n/ż
-
16'Rondo Starołęka n/ż
-
17'Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż
-
18'Os. Armii Krajowej n/ż
-
19'Os. Stare Żegrze n/ż
-
21'Os. Orła Białego II n/ż
-
22'Os. Orła Białego I n/ż
-
23'Dziadoszańska n/ż
-
24'Kurlandzka Wiadukt n/ż
-
24'Lubuszańska n/ż
-
25'Os. Czecha I n/ż
-
26'Piaśnicka/Kurlandzka n/ż
-
27'Os. Rusa n/ż
-
29'Szwajcarska Szpital
-
30'Szwajcarska Szpital n/ż
-
31'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
32'Franowo
Noc PT/SOB
23 | 22 52 |
0 | 22 52 |
1 | 22 52 |
2 | 22 52 |
3 | 22 52 |
4 | 22 52R |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 22 52 |
0 | 22 52 |
1 | 22 52 |
2 | 22 52 |
3 | 22 52 |
4 | 22 52 |
5 | 22 51 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 52 |
0 | 52 |
1 | 52 |
2 | 52 |
3 | 52 |
4 | 52R |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Murawa - Słowiańska - Księcia Mieszka I - Pułaskiego - Roosevelta - Głogowska - Hetmańska - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - Szwajcarska - FRANOWO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera