Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
1'Wspólna
-
3'HCP
-
4'Traugutta
-
6'Pamiątkowa
-
7'Kosińskiego
-
8'Rynek Wildecki
-
10'Różana
-
12'Półwiejska
-
14'AWF
-
15'Łąkowa
-
17'Pl. Wiosny Ludów
-
19'Aleje Marcinkowskiego
-
20'27 Grudnia
-
21'Gwarna
-
22'Zamek
-
24'Rondo Kaponiera
-
25'Stare Zoo
-
26'Kraszewskiego
-
28'Rynek Jeżycki
-
30'Polna
-
32'Żeromskiego
-
34'Ogrody
Dni robocze
3 | - |
4 | 52 |
5 | 07 21 36 51 |
6 | 06 21 32 42 52 |
7 | 02 12 22 32 42 52 |
8 | 02 12 22 32 42 52 |
9 | 06 21 36 40G 51 53S |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 32 42 52 |
14 | 02 12 22 32 42 52 |
15 | 02 12 22 32 42 52 |
16 | 02 12 22 32 42 52 |
17 | 02 12 22 32 42 52 |
18 | 02 12 25 32G 45 50G 56G |
19 | 05 11S 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 32S 51G |
23 | 11G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 06 25 45 |
6 | 05 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 32S 51G |
23 | 11G |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 14 44 |
7 | 14 44 |
8 | 14 44 |
9 | 14 44 |
10 | 14 44 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 32S 51G |
23 | 11G |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: AWF, Rondo Rataje , Rondo Starołęka