Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
1'Kosińskiego
-
2'Rynek Wildecki
-
4'Różana
-
6'Półwiejska
-
8'AWF
-
9'Łąkowa
-
11'Pl. Wiosny Ludów
-
13'Aleje Marcinkowskiego
-
14'27 Grudnia
-
15'Gwarna
-
16'Zamek
-
18'Rondo Kaponiera
-
19'Stare Zoo
-
20'Kraszewskiego
-
22'Rynek Jeżycki
-
24'Polna
-
26'Żeromskiego
-
28'Ogrody
Dni robocze
3 | - |
4 | 31 43 58 |
5 | 13 27 35 42 57 |
6 | 12 27 38 48 58 |
7 | 08 18 28 38 48 58 |
8 | 08 18 28 38 48 58 |
9 | 12 27 42 57 59S |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 52 57 |
13 | 12 27 38 48 58 |
14 | 08 18 28 38 48 58 |
15 | 08 18 28 38 48 58 |
16 | 08 18 28 38 48 58 |
17 | 08 18 28 38 48 58 |
18 | 08 18 31 51 |
19 | 11 17S 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 38S |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 40 52 |
5 | 12 31 51 |
6 | 11 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 38S |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 53 |
6 | 20 50 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 20 50 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 38S |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: AWF, Rondo Rataje , Rondo Starołęka