Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Piłsudskiego
-
-Os. Oświecenia
-
-Inflancka
-
-Wiatraczna
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Orle Gniazdo
-
-Os. Czecha
-
-Torowa Wiadukt n/ż
-
-Łopawska
-
-Rodawska
-
-Spławska n/ż
-
-Ostrowska n/ż
-
-Chrzanowska n/ż
-
-Tarnowska
-
-Siewierska n/ż
-
-Krzesiny Wiadukt n/ż
-
-Krzesiny Szkoła
-
-Krzesiny
-
-Jarosławska
-
-Rymanowska n/ż
-
1'Pokrzywno n/ż
-
2'Strzyżowska n/ż
-
3'Sanocka n/ż
-
4'Urszulanek n/ż
-
5'Torowa Wiadukt n/ż
-
6'Torowa Wiadukt n/ż
-
11'Os. Czecha
-
13'Orle Gniazdo
-
14'Os. Tysiąclecia
-
15'Wiatraczna
-
17'Inflancka
-
18'Os. Oświecenia
-
20'Piłsudskiego
-
22'Rondo Rataje
-
23'Rondo Rataje
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 07 |
6 | 09 53 |
7 | 52 |
8 | 14 |
9 | 12 |
10 | 09 |
11 | 09 |
12 | 09 |
13 | 10 |
14 | 10 55 |
15 | 35 |
16 | 15 55 |
17 | 35R |
18 | 14 |
19 | 09 |
20 | 09 |
21 | 08 |
22 | 08 |
23 | 08R |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 35 |
6 | 35 |
7 | 30 |
8 | 35 |
9 | 30 |
10 | 35 |
11 | 18 |
12 | 35 |
13 | 18 |
14 | 35 |
15 | 18 |
16 | 35 |
17 | 18 |
18 | 35 |
19 | 30R |
20 | 35 |
21 | 30 |
22 | 35 |
23 | 33R |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | 35 |
9 | 30 |
10 | 35 |
11 | 18 |
12 | 35 |
13 | 18 |
14 | 35 |
15 | 18 |
16 | 35 |
17 | 18 |
18 | 35 |
19 | 30 |
20 | 35 |
21 | 30 |
22 | 35 |
23 | 33R |
0 | - |
RONDO RATAJE Jana Pawła II - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Torowa - Ostrowska - Tarnowska - Pabianicka - Pokrzywno - Torowa - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - RONDO RATAJE
R - kurs do przystanku Rondo Rataje na ul. Jana Pawła II