Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
1'Żeromskiego
-
3'Ogrody
-
5'Szpitalna
-
7'Swoboda
-
9'Bułgarska/Polska n/ż
-
11'Kolorowa
-
13'Ognik
-
15'Rycerska
-
16'Marszałkowska
-
18'Stadion Miejski
-
19'Węgorka n/ż
-
21'Rondo Skubiszewskiego
-
23'Jawornicka
-
24'Os. Kopernika
-
26'Trębacka
-
28'Ściegiennego
-
30'Kordeckiego
-
31'Częstochowska n/ż
-
33'Górczyn PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 08 23 39 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 42 57 |
15 | 12 27 42 59 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 12 27 42 55 |
19 | 10 25 40 55 |
20 | 10 25 39 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | 14J 34J |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 18S 38S 59S |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 20 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 35 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | 14J 34J |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 19# 39# 59# |
7 | 19# 39# 59# |
8 | 19# 39# 59# |
9 | 19# 39# 59# |
10 | 20# 35# 55# |
11 | 15# 35# 55# |
12 | 15# 35# 55# |
13 | 15# 35# 55# |
14 | 15# 35# 55# |
15 | 15# 35# 55# |
16 | 15# 35# 55# |
17 | 15# 35# 55# |
18 | 19# 39# 59# |
19 | 19# 39# 59# |
20 | 19# 35# 54# |
21 | 14# 34# 54# |
22 | 14# 34# 54# |
23 | 14Z 34Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa