Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Ogrody
-
-Polska n/ż
-
-Bużańska
-
-Przelot n/ż
-
-Pilotów
-
-Tatrzańska n/ż
-
-Kołobrzeska n/ż
-
-Smochowice
-
-Łupowska
-
-Braniewska
-
-Człopska n/ż
-
-Międzyzdrojska n/ż
-
-Międzyzdrojska
-
-Krzyżowniki
-
-Słupska n/ż
-
-Stobnicka n/ż
-
-Rekreacyjna n/ż
-
-Chojnicka n/ż
-
-Nad Jeziorem n/ż
-
-Kiekrz PKM
-
-Wilków Morskich
-
-Admiralska n/ż
-
-Kiekrz
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18 48 |
7 | 18 28 |
8 | 13 38 |
9 | 18 |
10 | - |
11 | 28 |
12 | 38 |
13 | 38 |
14 | 18 54 |
15 | 26 57P |
16 | 27P 56 |
17 | 26 56 |
18 | 25 58 |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 10 |
8 | 10 |
9 | 10 |
10 | 10 |
11 | 12 |
12 | 12 |
13 | - |
14 | 12 |
15 | 12 |
16 | 12 |
17 | 12 |
18 | 11 |
19 | 10 |
20 | 10 |
21 | 09 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 10 |
8 | 10 |
9 | 10 |
10 | 10 |
11 | 12 |
12 | 12 |
13 | - |
14 | 12 |
15 | 12 |
16 | 12 |
17 | 12 |
18 | 11 |
19 | 10 |
20 | 10 |
21 | 09 |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Słupska - Chojnicka - Wilków Morskich - KIEKRZ
P - kurs z wjazdem na przystanek: Psarskie Przejazd Kolejowy