Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Hulewiczów n/ż
-
-Stróżyńskiego n/ż
-
2'Obornicka n/ż
-
5'Piątkowska
-
7'Trójpole
-
9'Os. Powstańców W-wy
-
11'Aleje Solidarności
-
12'Os. Zwycięstwa
-
13'Połabska
-
16'Rondo Solidarności
-
17'Os. Kosmonautów
-
18'Os. Wichrowe Wzgórze
-
21'Wilczy Młyn
-
22'WORD
-
23'Wilczak/Serbska
-
26'Chemiczna n/ż
-
27'Smolna
-
28'Hlonda n/ż
-
30'Zawady n/ż
-
32'Rondo Śródka
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 12 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 23 53 |
11 | 23 53 |
12 | 23 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 23 52 |
21 | 22 52 |
22 | 22 52 |
23 | 20P |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 55 |
5 | - |
6 | 18 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 20 50 |
11 | 20 50 |
12 | 20 50 |
13 | 20 50 |
14 | 20 50 |
15 | 20 50 |
16 | 20 50 |
17 | 20 52 |
18 | 22 52 |
19 | 22 52 |
20 | 22 52 |
21 | 22 |
22 | 22 |
23 | 20P |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | 55 |
5 | - |
6 | 18 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 20 50 |
11 | 20 50 |
12 | 20 50 |
13 | 20 50 |
14 | 20 50 |
15 | 20 50 |
16 | 20 50 |
17 | 20 52 |
18 | 22 52 |
19 | 22 52 |
20 | 22 52 |
21 | 22 |
22 | 22 |
23 | 20P |
0 | - |
SZARYCH SZEREGÓW - Szarych Szeregów - Obornicka - Piątkowska - Aleje Solidarności - Murawa - Lechicka - Wilczak - Serbska - Prymasa Hlonda - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA
P - kurs skrócony do przystanku: Piątkowska