Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Wichrowe Wzgórze
-
-Os. Kosmonautów
-
-Rondo Solidarności
-
-Połabska
-
-Os. Zwycięstwa
-
-Aleje Solidarności
-
-Wyłom
-
1'Księcia Mieszka I
-
2'Słowiańska
-
3'Urbanowska n/ż
-
4'Przepadek n/ż
-
5'Urząd Marszałkowski
-
7'Libelta
-
9'Zamek
-
10'Uniwersytet Ekonomiczny
-
11'Poznań Główny
-
13'Poznań Główny
-
15'Niedziałkowskiego
-
16'Bergera
-
17'ZNTK
-
18'Robocza
-
20'Pamiątkowa
-
22'Rolna
-
23'IPN
-
24'Tokarska n/ż
-
26'Piastowska n/ż
-
27'Malinowa n/ż
-
28'Łozowa
-
29'Azaliowa
-
31'Os. Dębina
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 13 27 39 54 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 09 24 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 39 54 |
14 | 09 24 39 54 |
15 | 09 24 39 54 |
16 | 09 24 39 54 |
17 | 09 24 39 54 |
18 | 09 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44L |
23 | 04L |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 06 26 46 |
6 | 06 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 04 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44L |
23 | 04L |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 04 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 04 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44L |
23 | 04L |
0 | - |
OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA
L - kurs skrócony do przystanku: Libelta