Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szeligowskiego n/ż
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Wojciechowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Stoińskiego
-
-Kupały
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Os. Wichrowe Wzgórze
-
-Os. Kosmonautów
-
-Rondo Solidarności
-
-Os. Pod Lipami
-
-Os. Przyjaźni
-
-Ozimina
-
-Słowiańska
-
-Urbanowska n/ż
-
-Przepadek n/ż
-
-Urząd Marszałkowski
-
-Libelta
-
-Zamek
-
-Rondo Kaponiera
-
-Bałtyk
-
-Szylinga
-
-Polna Szpital
-
-Bukowska
-
-Opalenicka
-
-Szamotulska
-
-Marcelińska
-
-Grochowska
-
-Promienista
-
-Tęczowa
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Kurpińskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Murawa - Słowiańska - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Święty Marcin - Bukowska - Przybyszewskiego - Marcelińska - Grochowska - Promienista - OS. KOPERNIKA
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera