Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Kacza
-
-Mrągowska
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
-Ściegiennego
-
-Kordeckiego
-
-Palacza
-
-Arciszewskiego
-
-Szymborska
-
-Chociszewskiego
-
2'Sczanieckiej
-
3'Wyspiańskiego
-
5'Palmiarnia
-
6'Konopnickiej n/ż
-
8'Matejki
-
10'Kraszewskiego
-
12'Rynek Jeżycki
-
13'Kościelna
-
14'Jeżycka
-
16'Nad Wierzbakiem
-
18'Śląska
-
19'Uniwersytet Przyrodniczy
-
21'Wojska Polskiego
-
22'Golęcin
-
24'Golęcińska
-
26'Literacka
-
27'Hezjoda
-
28'Strzeszyn Grecki
-
29'Tołstoja n/ż
-
30'Puszkina
Dni robocze
3 | - |
4 | 21 41 56 |
5 | 11 26 45 |
6 | 00 15 30 45 |
7 | 00 15 30 45 |
8 | 00 15 30 45 |
9 | 00 15 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 15 28 42 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 11 26 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 08 33 53W |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 21 43 |
5 | 03 21 44 |
6 | 04 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 04 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 08 33 53W |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 04 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 04 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 08 33 53W |
23 | - |
0 | - |
KACZA - Mrągowska - Promienista - Ściegiennego - Arciszewskiego - Chociszewskiego - Kasprzaka - Matejki - Kraszewskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - PUSZKINA
W - kurs skrócony do przystanku: Wojska Polskiego