Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Kacza
-
-Mrągowska
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
-Ściegiennego
-
-Kordeckiego
-
1'Palacza
-
3'Arciszewskiego
-
5'Szymborska
-
6'Chociszewskiego
-
8'Sczanieckiej
-
9'Wyspiańskiego
-
11'Palmiarnia
-
12'Konopnickiej n/ż
-
14'Matejki
-
16'Kraszewskiego
-
18'Rynek Jeżycki
-
19'Kościelna
-
20'Jeżycka
-
22'Nad Wierzbakiem
-
24'Śląska
-
25'Uniwersytet Przyrodniczy
-
27'Wojska Polskiego
-
28'Golęcin
-
30'Golęcińska
-
32'Literacka
-
33'Hezjoda
-
34'Strzeszyn Grecki
-
35'Tołstoja n/ż
-
36'Puszkina
Dni robocze
3 | - |
4 | 17 37 52 |
5 | 07 22 39 54 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 09 24 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 39 54 |
14 | 09 22 36 51 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 05 20 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 38 58 |
21 | 18 38 |
22 | 03 28 48W |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 17 39 59 |
5 | 17 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 |
22 | 03 28 48W |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 |
22 | 03 28 48W |
23 | - |
0 | - |
KACZA - Mrągowska - Promienista - Ściegiennego - Arciszewskiego - Chociszewskiego - Kasprzaka - Matejki - Kraszewskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - PUSZKINA
W - kurs skrócony do przystanku: Wojska Polskiego