Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Kacza
-
-Mrągowska
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
-Ściegiennego
-
2'Kordeckiego
-
3'Palacza
-
5'Arciszewskiego
-
7'Szymborska
-
8'Chociszewskiego
-
10'Sczanieckiej
-
11'Wyspiańskiego
-
13'Palmiarnia
-
14'Konopnickiej n/ż
-
16'Matejki
-
18'Kraszewskiego
-
20'Rynek Jeżycki
-
21'Kościelna
-
22'Jeżycka
-
24'Nad Wierzbakiem
-
26'Śląska
-
27'Uniwersytet Przyrodniczy
-
29'Wojska Polskiego
-
30'Golęcin
-
32'Golęcińska
-
34'Literacka
-
35'Hezjoda
-
36'Strzeszyn Grecki
-
37'Tołstoja n/ż
-
38'Puszkina
Dni robocze
3 | - |
4 | 15 35 50 |
5 | 05 20 37 52 |
6 | 07 22 37 52 |
7 | 07 22 37 52 |
8 | 07 22 37 52 |
9 | 07 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 37 52 |
14 | 07 20 33 48 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 36 56 |
21 | 16 36 |
22 | 01 26 46W |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 15 37 57 |
5 | 15 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 |
22 | 01 26 46W |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 |
22 | 01 26 46W |
23 | - |
0 | - |
KACZA - Mrągowska - Promienista - Ściegiennego - Arciszewskiego - Chociszewskiego - Kasprzaka - Matejki - Kraszewskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - PUSZKINA
W - kurs skrócony do przystanku: Wojska Polskiego