Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Bałtyk
-
-Matejki
-
-Wojskowa
-
2'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
3'Ostroroga
-
4'Grochowska
-
5'Drzewieckiego
-
6'Stadion Miejski
-
7'Węgorka
-
8'Rondo Skubiszewskiego
-
9'Budziszyńska
-
10'Budziszyńska
Dni robocze
3 | - |
4 | 45 57 |
5 | 02 16 31 46 56 |
6 | 01 11 16 31 42 52 |
7 | 02 12 22 32 42 52 |
8 | 02 12 22 32 42 52 |
9 | 02 12 22 31 46 53G |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 11 16 31 42 52 |
14 | 02 12 22 32 42 52 |
15 | 02 12 22 32 42 52 |
16 | 02 12 22 32 42 52 |
17 | 02 12 22 32 42 52 |
18 | 02 12 22 32 42 54 |
19 | 13 21G 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 25w 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 13G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 39 59 |
5 | 13 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 25 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 13G |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | 57 |
6 | 14 44 |
7 | 14 44 |
8 | 14 44 |
9 | 14 44 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 25 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Roosevelta - Bukowska - Grunwaldzka - BUDZISZYŃSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski iego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Rondo Nowaka-Jeziorańskie go
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku