Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Rondo Kaponiera
-
-Zamek
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
-Pl. Bernardyński
-
-Most Św. Rocha
-
-Politechnika
-
-Kórnicka
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Wioślarska
-
-Os. Piastowskie
-
-Os. Rzeczypospolitej
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Starołęka Mała
-
-Bystra
-
1'Starołęka PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 15 30 45 |
6 | 00 15 30 45 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 16 26 36 46 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 56 |
19 | 05 16 26 35 45 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 14 28 46 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 14 28 46 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 01 31 |
10 | 01 31 53 |
11 | 14 34 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 55 |
23 | 14 28 46 |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych