Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Dworzec Zachodni
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Serafitek
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Wioślarska
-
-Os. Piastowskie
-
-Os. Rzeczypospolitej
-
-Rondo Starołęka
-
1'Rondo Starołęka
-
2'Starołęka Mała
-
4'Bystra
-
5'Starołęka PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | 44 56 |
5 | 07 21 35 50 59 |
6 | 05 20 35 49 59 |
7 | 09 19 29 39 49 59 |
8 | 09 19 29 39 49 59 |
9 | 09 19 28 37 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 49 59 |
14 | 09 19 29 39 49 59 |
15 | 09 19 29 39 49 59 |
16 | 09 19 29 39 49 59 |
17 | 09 19 29 39 49 59 |
18 | 09 19 29 39 49 59 |
19 | 09 24 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 49w |
22 | 03 23 43 |
23 | 03 31 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 38 |
5 | 13 23 43 |
6 | 03 16 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 49 |
22 | 03 23 43 |
23 | 03 31 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 14 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 36 |
11 | 02 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 49 |
22 | 03 23 43 |
23 | 03 31 |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku