Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Dworzec Zachodni
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Serafitek
-
1'Rondo Rataje
-
2'Rondo Rataje
-
3'Wioślarska
-
4'Os. Piastowskie
-
5'Os. Rzeczypospolitej
-
7'Rondo Starołęka
-
8'Rondo Starołęka
-
9'Starołęka Mała
-
11'Bystra
-
12'Starołęka PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | 49 |
5 | 14 28 43 58 |
6 | 13 28 42 52 |
7 | 02 12 22 32 42 52 |
8 | 02 12 22 32 42 52 |
9 | 02 12 21 30 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 42 52 |
14 | 02 12 22 32 42 52 |
15 | 02 12 22 32 42 52 |
16 | 02 12 22 32 42 52 |
17 | 02 12 22 32 42 52 |
18 | 02 12 22 32 42 52 |
19 | 02 17 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 24 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | 16 36 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 24 |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 59 |
9 | 29 59 |
10 | 29 55 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 24 |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku