Tramwaj Moderus Gamma oraz napis: Apelujemy do pasażerów o stosowanie się do wytycznych zarówno w zakresie liczby podróżujących, jak i zasłaniania twarzy w przestrzeni publicznej. Kierowcy i motorniczowie nie maja bowiem uprawnień ani możliwości, by bezpośrednio weryfikować respektowanie ograniczeń. Pobierz aplikacje ze sklepu Google Play Pobierz aplikacje ze sklepu App Store
Strona Główna » O MPK » Tabor » Autobusy turystyczne
Autobusy turystyczne
scania-01-mTo bardzo komfortowy i bezpieczny pojazd wysokopodłogowy. Posiada ergonomiczne fotele z możliwością rozsuwania poprzecznego (49 + 1). Autobus wyposażony jest w układ klimatyzacji powietrza Hispanocold z indywidualnie sterowanym nawiewem powietrza niezależnie dla miejsca pracy kierowcy i części pasażerskiej. W autobusie zainstalowano system audio i video (dwa monitory), do dyspozycji jest także ekspres do kawy i herbaty, lodówka i toaleta.
Więcej…
iveco-03-mAutobus przystosowany jest do przewozu 45 pasażerów (+ 1 miejsce dodatkowe). Odpowiednią temperaturę i wentylację wnętrza zapewnia klimatyzacja. Ponadto pojazd wyposażony jest w ekrany tv oraz odtwarzacz dvd. Posiada też automat do kawy i herbaty, lodówkę oraz toaletę.
Więcej…