Zmień wersję językową na PL
Zmień wersję językową na DE
Zmień wersję językową na EN

Biuro Rzeczy Znalezionych MPK
Infolinia ZTM
Centrala Nadzoru Ruchu MPK

Wyszukiwarka

Sieci społecznościowe

Newsletter

Unia Europejska
Biuletyn Informacji Publicznej
UITP Member
Strona Główna / O MPK / Ekologia / MPK Poznań Sp. z o.o. przyjazne środowisku
przedsiebiorstwo-przyjazne-srodowisku-nominacja-mNiedawno Poznań po raz drugi został uhonorowany tytułem Lidera Polskiej Ekologii. Tym razem jury doceniło m.in. organizację międzynarodowej konferencji klimatycznej, w którą zaangażowane było także MPK Poznań Sp. z o.o. To jednak nie jedyne takie wyróżnienie. 10 listopada Wojciech Tulibacki, odebrał z rąk Przewodniczącego Narodowej Rady Ekologicznej – Jerzego Buzka nominację w kategorii „Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku”.


Konkurs „Firma przyjazna środowisku” organizowany pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP, ma za zadanie promowanie obywatelskich postaw proekologicznych i wyróżnianie firm, które wdrażają technologie przyjazne środowisku. Oceniane są zarówno innowacyjne projekty dotyczące rozwiązań technicznych i inwestycji w dziedzinie ochrony środowiska, jak i przedsięwzięcia z zakresu edukacji ekologicznej. Czy MPK Poznań Sp. z o.o. otrzyma tytuł Przedsiębiorstwa Przyjaznego Środowisku dowiemy się w styczniu 2010.

Więcej informacji na temat rozwiązań mających istotny wpływ na poprawę środowiska naturalnego w naszym przedsiębiorstwie znajduje się w dziale Ekologia.