Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Remont ul. Inflanckiej

25.05.2023
Obowiązuje: 26.05.2023 -
Dotyczy: 152

Informujemy, że z powodu remontu ulicy Inflanckiej, od piątku, 26 maja br. ruch kołowy na tej ulicy na odcinku między ulicami Pawią a Piłsudskiego będzie prowadzony tylko w kierunku ul. Piłsudskiego.

Autobusy linii 152 jadące w kierunku Darzyboru pojadą objazdem ulicami Inflancką i Bobrzańską do ronda bł. Natalii Tułasiewicz położonego u zbiegu ulic Bobrzańskiej i Kurlandzkiej (po południowej stronie wiaduktu Szczawińskiej biegnącego wzdłuż ul. Kurlandzkiej nad trasą katowicką).

Na węźle „Inflancka” autobusy linii 152 jadące w kierunku Darzyboru zatrzymywać się będą na przystanku „Inflancka” (INFL01) – jak autobusy linii 162, 166, 181, 196, 212 i 222. Ponadto autobusy linii 152 nie będą obsługiwać przystanków „Os. Stare Żegrze”, „Os. Orła Białego II”, „Os. Orła Białego I”, „Dziadoszańska” i „Lubuszańska”. Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na przystanku „Bobrzańska” (BOBR01) – jak autobusy linii 166 oraz na tymczasowo uruchomionym przystanku „Ślężańska” (SLEZ01) położonym na ul. Bobrzańskiej w okolicach ulicy Doleńskiej.

W kierunku ronda Rataje autobusy pojadą trasą bez zmian.